Консалтингова зустріч вчителів початкових класів

24.01.2024 в БПШ “Казка” відбулася консалтингова зустріч вчителів початкових класів Білоцерківської територіальної громади з проблеми: Інтегрований підхід до навчання за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України» у початковій школі: практичне впровадження, творчі вправи. 

Протягом заходу: гості ознайомилися із закладом, його історією, відвідали фрагменти уроків з тем “Материки” та “Туристична Іспанія. Історичні джерела Середньовіччя” вчителів 1 класу Пустовіт Тетяни Василівни та 3 класу Бадзюк Оксани Дмитрівни. Переглянули відео варіантів інтегрованих завдань із теми «Космос» вчителя 4 класу Григулець Світлани Миколаївни.  Послухали доповідь вчителя 2 класу Коцюби Наталії Миколаївни на тему “Педагогіка партнерства – шлях до розвитку успішності”. Подивилися привітання від учениці 4 класу Поліщук Анни.

Педагоги закладу довели колегам сутність Науково-педагогічного проєкту “Інтелект України”, яка полягає  в не насиченні дитини поглибленими знаннями. «Інтелект України» — навчити дитину бути успішною в школі та дорослому житті, навчити радіти життю.