Поради психолога

Наказ “Про запобігання, порядок реагуванння на випадки булінгу та застосування заходів виховного впливу в БПШ “Казка”

Звертайтеся по допомогу.

ТИПОВІ ВАРІАНТИ БАТЬКІВСЬКОЇ ПОВЕДІНКИ І ВІДНОСИН, ЩО
СТИМУЛЮЮТЬ ПОЗИТИВНУ ПОВЕДІНКУ В ДІТЕЙ 

(ЗА Д. ЛЬЮІСОМ)

Поради психолога батькам майбутніх першокласників

Як розвинути увагу дитини

Грайте в ігри За допомогою таких вправ можна поліпшити концентрацію і розподіл уваги, короткочасну пам’ять, а також розвинути вміння переключатися. Аби допомогти малюкові, спробуйте виконати наступне завдання: покладіть перед дитиною лист з крупно надрукованим текстом і доручіть своєму чаду знайти і закреслити однакові літери на сторінці.

Давайте доручення Це може бути, як прохання прибрати іграшки, так і доручення зробити прибирання в кімнаті. Головне, переконатися в тому, що дитина дійсно уважно вас слухає, дивиться в очі, не вибігає з кімнати. Ніколи не кричіть навздогін, адже більшість дітей тут же забуває все сказане.

Вивчайте вірші і прислів’я Щоб адаптація до дитячого садка або школи проходила легше, постарайтеся з раннього віку тренувати пам’ять чада шляхом запам’ятовування віршів і прислів’їв. Влаштуйте вдома літературний вечір. Нехай малюк відчує, що його старання не були марними.

Пишіть записки Тренування уважності не зводиться тільки до заучування. Навчіть дитину робити позначки, писати записки, систематизувати інформацію. Це допоможе впоратися з розсіяністю, на яку часто страждають найменші члени родини.

Вирішуйте кросворди Рішення логічних задачок, кросвордів і ребусів захопить навіть дуже активну дитини. Ще один безперечний плюс такого тренування пам’яті – це сприяє розвитку мислення і підвищенню рівня інтелекту.