Прийом дітей до 1-го класу

Шановні батьки, прийом документів до класів шкільного підрозділу БНВК “Казка” відбувається  виключно відповідно до заяви про зарахування, поданої особисто батьками (або особами що їх замінюють) та інших документів, визначених Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти. Зарахування дітей до шкільного підрозділу БНВК «Казка» здійснюється на вільні місця за наказом директора.

Організація прийому дітей до першого класу 2022/2023 н.р.

Для зарахування дитини до 1-го класу необхідно створити електронну папку з документами, а саме:

Увага! Медична довідка (форма №086-1/о, оригінал) подається після карантинних обмежень.

Сформовану  папку з документами переслати на електронну адресу kazka_school@ukr.net із позначенням “Зарахування до 1-го класу”.

Конституція України

Стаття 53. Кожен має право на освіту

Закон України “Про освіту”

Стаття 12. Повна загальна середня освіта

п.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Закон України “Про загальну середню освіту”

Стаття 18. Зарахування учнів

Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

Постанова Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684”

Наказ Міністерства освіти і науки України “Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти” №367 від 16.04.2018