Зарахування учнів до 1-го класу

Організація прийому дітей до першого класу 2024/2025 н. р.

Шановні батьки, прийом документів до класів шкільного підрозділу БПШ “Казка” відбувається  виключно відповідно до заяви про зарахування, поданої особисто батьками (або особами що їх замінюють) та інших документів, визначених Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти. Зарахування дітей до шкільного підрозділу БПШ «Казка» здійснюється на вільні місця за наказом директора.

Прийом документів до 1 класу буде здійснюватися з 22 лютого 2024 року по 31 травня 2024 року.

Для зарахування дитини до 1-го класу необхідно підготувати наступні документи:

Прийом документів буде відбуватися в кабінеті секретаря у вівторок і четвер з 9.00 до 16.00 протягом усього вищевказаного періоду ( з 22 лютого по 31 травня 2024 року)

 За умови наявності карантинних обмежень, прийом документів до 1-го класу буде здійснюватися онлайн. Сформовану  папку з електронним варіантом вище вказаних документів необхідно надіслати на електронну адресу kazka_school@ukr.net із позначенням “Зарахування до 1-го класу”.

Наказ “Про зарахування учнів до 1-го класу 2023/2024 навчального року”

Нормативно-правове забезпечення про зарахування до закладу загальної середньої освіти

Конституція України

Стаття 53. Кожен має право на освіту

Закон України “Про освіту”

Стаття 12. Повна загальна середня освіта

п.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Закон України “Про загальну середню освіту”

Стаття 18. Зарахування учнів

Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).